درباره ما

مؤسسه پخش آفرينگان در سال 1397 تأسيس شد. انگيزه ايجاد اين مؤسسه پاسخگويی به نياز فروشگاه‌ها و تامين كنده‌هاي فعالی است كه برای پخش گسترده و منظم محصولاتشان و ارتباط بيشتر با مخاطبين خود، به سازماني منسجم نياز دارند كه  بتواند توزيع سريع و نظام‌مند محصولات خود را تضمين كند.

اين نياز زهره حسين‌زادگان مدير مسئول انتشارات آفرينگان را برآن داشت تا مؤسسه پخش ملزومات فرهنگي آفرينگان را در مؤسسه خود در راستای برآوردن اهداف ياد شده تأسيس كند.

پخش آفرينگان افتخار همكاری با بيش از 200 تامين‌كننده برگزيده ايران را دارد. ملزومات فرهنگي، هدايا، تقويم و سررسيد، بازي و سرگرمي، كتاب‌هاي نشر آفرينگان و ... از جمله عناوينی است كه اين مؤسسه پخش آنها را بر عهده دارد. ضمناً در حال حاضر پخش آفرينگان دارای بخش اختصاصی توزيع كتاب كودك و نوجوان بوده و در اين زمينه آماده ارائه خدمات به مشتريان عزيز مي‌باشد.

اكثر شهرستان‌هاي كشور و مراكز استان‌ها در گستره فعاليت‌هاي پخش آفرينگان قرار دارد. معرفي و ارائه سريع عناوين جديد به فروشگاه‌ها و اخذ سفارش و تحويل محصولات در كوتاه‌ترين زمان ممكن از جمله ويژگي‌ها و افتخارات اين مؤسسه پخش است.

نحوه همكاری اين مؤسسه پخش با فروشگاه‌ها به صورت اعتباري و نقدی است و برای مشتريان خوش حساب با خريدهاي تعداد بالا، تخفيف‌هاي ويژه‌اي در نظر مي‌گيرد.

 

مديريت اجرايي : سعيد رهنمايي / داخلي 303

مديريت داخلي:مهديه لطفي / داخلي 306

حسابداری: سارا هاشمي / داخلي 305

فروش شهرستان و كرج : بهداد حسن‌زاده / داخلي 304

نماينده فروش شمال و مركز و محدوده دانشگاه تهران: ايوب اميري

نماينده فروش شرق و غرب تهران: پويا غيوري

مسئول آماده‌سازي  : محمد ضمامي

مسئول فناوري اطلاعات و سایت : كياندخت اعلازاده / داخلی 309

آدرس : تهران، ميدان انقلاب، خيابان ‍ژاندارمري، بين خيابان منيري جاويد و فروردين، شماره 134

تلفن: 66408640-66460099 داخلي هاي 304 تا 309

فکس: 66964058

پست الکترونیک: www.afarineganpublisher.com